Creation/Dev/Script/Client/WheeledVehicleData: Difference between revisions
From Graal Bible
mNo edit summary |
(reformat) |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
Inherits [[Creation/Dev/Script/Client/VehicleData|VehicleData]]. | |||
=Variables= | |||
{| border="1" cellpadding="2" width="100%" | |||
| '''Name''' | |||
| '''Type''' | |||
| '''Description''' | |||
|- | |||
| enginesound | |||
| object | |||
| | |||
|- | |||
| jetsound | |||
| object | |||
| | |||
|- | |||
| squealsound | |||
| object | |||
| | |||
|- | |||
| tireemitter | |||
| object | |||
| | |||
|- | |||
| wheelimpactsound | |||
| object | |||
| | |||
|} | |||
Revision as of 17:01, 27 January 2006
Inherits VehicleData.
Variables
| Name | Type | Description |
| enginesound | object | |
| jetsound | object | |
| squealsound | object | |
| tireemitter | object | |
| wheelimpactsound | object |